Riley Gaines får støtte fra andre kvinnelige sportshelter.
Den tidligere IndyCar- og NASCAR-føreren Danica Patrick bekjente stolt at hun hadde tatt den «røde pillen» da hun offentlig støttet Riley Gaines i hennes pågående feide med den olympiske utøveren Simone Biles.
Konflikten handler om menn som konkurrerer i kvinneidrett.
– Dette spørsmålet har en holdbarhetsdato. Jeg tror virkelig at sunn fornuft vil seire. Men inntil da er jeg takknemlig for mennesker som Riley Gaines, som sørger for at ingen slipper unna med det. For ikke å nevne det faktum at hun faktisk har opplevd det selv.
Å forsvare menn i kvinneidrett er noe som krever terapi, det er så irrasjonelt, sa Patrick. Dette følger en konflikt mellom Gaines, og den olympiske gymnasten Biles, som brøt ut fredag – en krangel der begge sider har kommet med billige angrep.
Gaines tapte mesterskap i konkurranse med mannen som kaller seg Lia Thomas. Mange år med hard trening ble forkastet på et woke-tempel, hvor ingen lenger kan svare på enkle spørsmål som What is a Woman.
Simone Biles kunne ikke tåle at Riley Gaines kritiserte en videregående skole i Minnesota hvis softballag vant delstatsmesterskapet fredag med en transkjønnet pitcher.
Biles er en tidligere turner som vant haugevis av medaljer i OL og VM. Men hun slapp og konkurrere mot menn den gangen.
Marissa Rothenberger, en utøver som absolutt ikke er en ung kvinne, ga Champlin Park High School delstatsmesterskapet.
Gaines bemerket at kommentarene på X var slått av. «Det er å forvente når stjernespilleren din er en gutt», skrev Gaines.
Vesten har mistet vettet. Riley Gaines er en av heltene i frontlinjen mot totalt forfall.
Biles kan vel spille inn en reklame for Bud Lights sammen med Dylan Mulvaney. Hverken Jeanne d’Arc eller kvinnen som fødte selveste Jesus er ikke i reklamen, ifølge Tom MacDonald.
MacDonald hadde et annet flott sitat, som jeg velger å sitere her:
We use violence to get peace and wonder why it isn’t working
That’s like sleeping with a football team to try and be a virgin
Kjøp «Veien fra ateismen til det totalitære» av Olavus Norvegicus. Du kan også kjøpe eboken her.


