Mandagens utgave av «Rett på sak» utgår grunnet reise til Arendalsuka.

Vi er tilbake LIVE fra Arendal tirsdag og onsdag morgen klokken 09.00 – med gjester, analyser og siste nytt fra den politiske festivalen.

Som alltid får du de usensurerte nyhetene og perspektivene du ikke finner i de etablerte mediene. Har du tips eller saker du mener vi bør ta opp, send oss gjerne en e-post eller skriv i kommentarfeltet.

Espen Teigen og Lise Sørensen reiser til Arendalsuka for å finne gode og viktige saker å fortelle deg om. Vi vil skildre det som skjer, fortelle om hvordan dine skattepenger brukes, og hvordan Norges store fest for skravleklassen egentlig foregår.

 

Vi i Document ønsker å legge til rette for en interessant og høvisk debatt om sakene våre. Vennligst les våre retningslinjer for debattskikk før du deltar.